Konferencja: "Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?"

Starostwo Powiatowe w Kłobucku i Lokalna Grupa Działania Zielony Wierzchołek Śląska przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku, Akademią Trzeciego Wieku w Kłobucku i Konsorcjum Cogito w ramach promocji profilaktyki zdrowotnej zapraszają na konferencje z cyklu: "Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?".

Konferencja odbędzie się w dniu 26 października 2021 r., o godz. 10:00, w Miejskim Ośrodku Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku.

Tematyka konferencji:

Co wiemy o pandemii. Procedury i zasady ostrożności.
Dlaczego należy się szczepić?
Jak wytrzymać ze sobą i swoją rodziną? Sztuka komunikacji rodzinnej.
Czego się tak naprawdę boimy w pandemii? Jak radzić sobie z lękiem i stresem?
Jak kreatywnie i przyjemnie wykorzystać swój czas wolny?
Dodatkowo na stoisku Fundacji Diabeciaki będzie można dokonać bezpłatnego pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Podczas konferencji będą wykonywane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych jak również ich inne dane osobowe. Udział w konferencji jest równoznaczny z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez Starostę Powiatu Kłobuckiego danych osobowych i wizerunkowych uczestników, a także ewentualnie innych danych osobowych w celu rozpowszechnienia informacji o działaniach organu w przestrzeni publicznej i mediach. Podczas konferencji należy przestrzegać zasad sanitarnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


PDFKonferencja - Jak przetrwac pandemie i nie zwariowac - plakat.pdf (277,58KB)