Głosowanie KONKURS ARTYSTYCZNY

Zapraszamy do głosowania SMS-owego na Koło Gospodyń Wiejskich Ługi-Radły w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” - konkurs artystyczny.

KGW Ługi-Radły.jpeg

Głos na KGW Ługi-Radły można oddać wysyłając SMS o treści POK.4220 na numer 7248 (koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)

Głosowanie trwa do dnia 2021-08-14 do godziny 13.00
Jedna osoba może oddać nieograniczoną ilość głosów.
 
Link do wyników głosowania na KGW Ługi-Radły:

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane by podkreślić jak ważne jest, aby idąc z duchem czasu kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje.  Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom. W województwie śląskim Festiwal odbędzie się 14 sierpnia 2021 r. w Zawierciu, a Finał Festiwalu odbędzie się 25 września 2021 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Link do strony festiwalu: https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/informacje-o-festiwalu-s6057

Link do listy Kół Gospodyń Wiejskich z województwa śląskiego biorących udział w tym etapie festiwalu: https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/index.php?page=6094&woj=%C5%9Al%C4%85ski