Podziękowania

Urząd Gminy Przystajń wraz z Wójtem Henrykiem Machem i Fundacja Razem Możemy Więcej Lar.Go, serdecznie dziękują za wsparcie Grupie Tauron - Partnerowi Generalnemu wydarzenia Piknik Rodzinny w Gminie Przystajń pod Patronatem Generalnym Grupy TAURON. Dzięki Grupie Tauron zorganizowaliśmy dla mieszkańców Gminy Przystajń i okolic wydarzenie pełne emocji, zabawy, które zaangażowało społecznie i kulturalnie mieszkańców zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

W dniu 9 lipca 2023 r. podczas wydarzenia realizowanego na Obiekcie Sportowym  w Przystajni  kolejny raz udowodniliśmy, że razem naprawdę możemy więcej. Wśród wielu atrakcji, każdy coś znalazł dla siebie. Podczas „Bitwy Regionów” promowano regionalne potrawy oraz bogactwo i różnorodność lokalnych tradycji kulinarnych i kulturalnych. Najmłodszych zabawiała grupa Artystyczny Galimatias a wieczór umilił zespół muzyczny UNIVERSE i pokaz pirotechniczny – światełko do nieba od Fundacji Lar.Go.

Wydarzenie odniosło zamierzony sukces, cieszyło się dużym zainteresowaniem medialnym, opinie spływające do nas udowadniają, że udało się zbudować bardzo pozytywny wizerunek Gminy Przystajń, Fundacji i przede wszystkim Partnera Generalnego Grupy Tauron. Ogromnym sukcesem, była również niebywała frekwencja zarówno podczas koncertów gwiazdy jak i podczas przygotowanych konkursów kulinarnych i pozostałych atrakcji.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

 

                                                                                                                                          Dziękujemy!

                                                            

                                                                                                                                   z wyrazami szacunku

                                                                                                                                           Henryk Mach

                                                                                                                                    Wójt Gminy Przystajń

 

TAURON_LOGO.jpeg LOGO.png herb_Przystajn_png32_400px.png