Dzień Dziecka - fotorelacja

dzien_dziecka2023.jpeg

Za nami bardzo udane słoneczne sobotnie popołudnie - Festyn Sportowy z okazji Dnia Dziecka. Dla dzieci przygotowano moc atrakcji sportowych, artystycznych oraz z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa.

Klub Sportowy Płomień „Przystajń” zainicjował i zachęcił dzieciaki do aktywnego spędzenia czasu wolnego właśnie na świeżym powietrzu. Piękna pogoda sprzyjała zorganizowaniu licznych rozgrywek i konkurencji sportowych dla dzieci.

Uczestnicy rozgrywek otrzymali medale a najlepsi w poszczególnych kategoriach, drobne upominki.

Nad atrakcjami na scenie czuwał Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni.

Podczas festynu wystąpiła grupa wokalna działająca przy GOKSiR w Przystajni pod opieką Pani Karoliny Mrugalskiej. Dla obecnych na festynie zatańczyły także grupy taneczne GOKSiR-u pod opieką Pani Katarzyny Koszczyk.

Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się zumba, którą poprowadziła Pani Ania – instruktorka z przedszkola w Przystajni. To był ten moment, gdzie zaczynało brakować miejsca na scenie. Dla takich chwil, warto było zorganizować ten festyn.

Dużym zainteresowaniem cieszył się: pokaz ratownictwa drogowego i technicznego, poprzez pocięcie dwóch pojazdów i wydobycie poszkodowanych, pierwsza pomoc w teorii i praktyce, poprzez czynny udział dzieci wraz z rodzicami, kurtyna wodna, domek do gaszenia, to atrakcje, jakie przygotowały Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Przystajń wspólnie z Młodzieżowymi Drużynami Pożarniczymi.

Stowarzyszenie rodziców „Nasze Dzieci” z Przystajni przygotowało dla wszystkich stoisko z popcornem, a Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Borze Zajacińskim częstowała pysznym żurkiem.

Dla dzieciaków przygotowano bezpłatnie dmuchańce, malowanie buziek i warkoczyki.

Atrakcje i animacje dla dzieci przygotowała także Szkoła Języków Obcych „Green School”, która zawsze jest obecna na naszych festynach na obiekcie sportowym.

Z okazji 150-lecia istnienia Banku Spółdzielczego, na festynie można było nabyć drobne upominki z logo banku. Stoisko ze swoimi gadżetami klubowymi przygotował także Klub Sportowy „Płomień” Przystajń.

Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci uczęszczających do Klubu Sportowego, na festynie można było skosztować pysznych ciast.

Dziękujemy za liczne przybycie i miłą atmosferę oraz pomoc w organizacji.

Do zobaczenia za rok KS „Płomień” Przystajń i GOKSiR w Przystajni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: https://goksirprzystajn.naszgok.pl/n,dzien-dziecka-fotorelacja