31 Finał WOŚP „Chcemy wygrać z sepsą!”

Za nami 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy dla małych i dużych - aby wygrać z sepsą. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas Finału. A było nas baaaardzo dużo. 

Zebrana kwota przez nasz sztab #3949 to 18510,00 zł. Sztab mieścił się w GOKSiR w Przystajni, a współorganizatorami były Szkoły Podstawowe z Przystajni oraz Boru Zajacińskiego.

W niedzielne popołudnie na scenie wystąpiły grupy taneczne i wokalne działające przy GOKSiR w Przystajni, dzieci i młodzież szkolna. Pierwsza pomoc w wykonaniu strażaków OSP i MDP przyciągnęła przed scenę sporą grupkę dzieciaków.  Specjalnie dla WOŚP zaśpiewała Laura, Asia i Ania oraz Karolina Mrugalska. Podczas finału wystąpiła ANA oraz Marcin. Na zakończenie koncertowo zagrał zespół Leśne Ludki.

Wszystkim występującym bardzo serdecznie dziękujemy.

Podczas licytacji oprócz gadżetów, które otrzymaliśmy z WOŚP, można było licytować bony upominkowe otrzymane od darczyńców - Centrum Kosmetyczne Daria Nawrot; wyjątkowy egzemplarz publikacji Elżbiety Nicpoń-Kowalskiej o Józefie Krasuskim, leśniczym pochodzącym z Podłęża Szlacheckiego; koszulki oraz najnowszą płytę zespołu Leśne Ludki.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego finału: Wolontariuszom i Opiekunom, Strażakom OSP i MDP z Gminy Przystajń, pracownikom GOKSiR w Przystajni, sklepom w których zlokalizowane były puszki stacjonarne. Do zobaczenia za rok! Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej !!!

Link do zdjęć: https://goksirprzystajn.naszgok.pl/n,31-final-wosp-fotorelacja