Ferie zimowe 2023 w Klubie Sportowym "Płomień-Przystajń"

Czas ferii zimowych w naszym województwie dobiegł końca.

W tym wyjątkowym dla dzieci okresie, mając świadomość jak ważne jest aktywne spędzanie czasu wolnego, zarząd klubu i trenerzy postanowili połączyć sport z zabawą i rozrywką. Zrealizowaliśmy kilka inicjatyw, które były dostosowane do wieku naszych podopiecznych.

W każdej z grup przeprowadzono dwie jednostki treningowe, a dodatkowo przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni zorganizowaliśmy:

• Olimpiadę Sportową - pierwszy tydzień ferii

• Turniej Piłki Nożnej Halowej - drugi tydzień ferii

Olimpiada sportowa już po raz kolejny cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dzieci mogły sprawdzić się w poszczególnych kategoriach, zdobyć medale i uzyskać tytuł „Mistrza Olimpiady Sportowej”. To jej kolejna edycja i już chyba wpisze się jako cykliczne wydarzenie w czasie ferii zimowych.

Chcąc zachęcić dzieci do wszechstronnego rozwoju, a także pozytywnie wpłynąć na integrację zawodników, wspólnie pojechaliśmy z najmłodszą grupą Skrzat do „Fabryki Uśmiechu” w Częstochowie, natomiast ze starszymi grupami: Żakami, Orlikami oraz Młodzikami do kręgielni „Manhattan” w Kochanowicach.

Dziękujemy współorganizatorom za wsparcie i pomoc przy organizacji, adeptom naszego klubu oraz rodzicom za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do współpracy w kolejnych inicjatywach.

Zarząd i Trenerzy Klubu Sportowego „Płomień-Przystajń”