• Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Informacja Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku

mt_ignoreInformacja Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w Kłobucku. Informujemy mieszkańców powiatu kłobuckiego, że w najbliższych dniach temperatura powietrza przekroczy 30°C, w związku z powyższym prosimy o zachowanie się adekwatnie do zaistniałej sytuacji pogodowej zwłaszcza osoby starsze i dzieci. Przypomina się o unikaniu przebywania na słońcu, dostępie do powietrza, przyjmowaniu lekarstw oraz o spożywaniu dużej ilości wody. Sytuacja pogodowa związana z wysokimi temperaturami oraz burzami z gradem może mieć miejsce w miesiącach lipiec oraz sierpień br.

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

5486450
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
581
2164
2745
48356
5486450

Twoje IP: 54.81.220.239

Foto-Info