• Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Wymiana legalizacyjna wodomierzy - Dąbrowa

mt_ignoreInformujemy, że w maju 2018 roku prowadzona będzie wymiana legalizacyjna wodomierzy w miejscowości: Dąbrowa.

 

 

 

Wymieniane będą tylko wodomierze główne, którym wygasa cecha legalizacyjna.

Każdy odbiorca wody z gminnego wodociągu po okazaniu przez montera upoważnienia z Urzędu Gminy Przystajń zobowiązany jest do udostępnienia pomieszczenia gdzie znajduje się wodomierz główny oraz swobodnego dostępu do wodomierza głównego w celu dokonania wymiany legalizacyjnej wodomierza. Do odbiorcy wody należy odpompowanie wody ze studzienek wodomierzowych, usunięcie przeszkód utrudniających wymianę wodomierza, itd.

Odbiorca wody nie ponosi kosztów prac wykonanych przez montera.

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

4836527
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
10029
2201
17342
43431
4836527

Twoje IP: 52.87.253.202

Foto-Info