• Przystajń z lotu ptaka


    Zdjęcie: K. Świtalski

     

  • Skwer Henryka Kluby z lotu ptaka


    Zdjęcie: K. Świtalski

Data i Imieniny

Dzisiaj jest:
28 Maj 2017  
Imieniny:
Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Coroczna objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Rozmiar czcionki

recykling128.jpgPrzypominamy o corocznej objazdowej zbiórce odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zgodnie z harmonogramem odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed nieruchomości nastąpi w poniższych terminach:
- 5 czerwca 2017 r. (poniedziałek) - miejscowości Kamińsko, Dąbrowa, Ługi-Radły, Bór Zajaciński, Siekierowizna, Brzeziny, Wilcza Góra, Wrzosy,
- 6 czerwca 2017 r. (wtorek) - miejscowości Przystajń, Bagna,

 - 7 czerwca 2017 r. (środa) - miejscowości Kuźnica Stara, Mrówczak, Kostrzyna, Michalinów, Podłęże Szlacheckie, Kuźnica Nowa, Antonów, Górki, Stany

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy: stoły, szafy, półki, krzesła, sofy, fotele, tapczany, dywany, elementy mebli ogrodowych, wózki dziecięce, materace, zabawki dużych rozmiarów (za wyjątkiem elektronicznych), stojaki na pranie, rowery, duże donice, sztuczne choinki, zespoły okienne, drzwi, grzejniki, wanny.


Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpi w dniu 21 czerwca 2017 (środa) r. na terenie całej gminy. Jako "elektrośmieci" kwalifikujemy: zużyte urządzenia RTV - AGD (np. pralki, lodówki, komputery, telewizory, sprzęt audio), telefony, zegarki, elektryczne podgrzewacze wody, narzędzia elektryczne, płyty CD / DVD, dyskietki, świetlówki, baterie, kable i przewody elektryczne, zabawki elektryczne.

Prosimy o wystawianie odpadów przed nieruchomość, najpóźniej w dzień odbioru do godziny 7:00.

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

2826557
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1508
3738
19597
82886
2826557

Twoje IP: 54.224.3.148

Foto-Info