• Przystajń z lotu ptaka

Zdjęcie: K. Świtalski

20 Wrzesień 2017
Renata, Filipina, Eustachy

Projekt: „DOSTAWA I MONTAŻ INSTALACJI Z WYKORZYSTANIEM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PRZYSTAJŃ” - ogłoszenie o zbieraniu deklaracji od zainteresowanych mieszkańców

solar.jpgWójt Gminy Przystajń informuje, że Gmina Przystajń przystępuje do realizacji projektu „DOSTAWA I MONTAŻ INSTALACJI Z WYKORZYSTANIEM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PRZYSTAJŃ” poprzez dostawę i montaż instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych, gruntowych pomp ciepła dla gospodarstw domowych (OZE). Deklaracje przyjmowane będą od mieszkańców w terminie od 4 maja 2017 do 19 maja 2017 r. w Urzędzie Gminy Przystajń, pok. nr 11 i 18.

Ogłoszenie:

Informacja szczegółowa:

Zasady działania - kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, gruntowych pomp ciepła:

Wstępna ankieta kwalifikacji do montażu instalacji solarnej/fotowoltaicznej/pompy ciepła:

Twoje IP: 54.198.247.44