• Rynek w Przystajni po rewitalizacji w 2019 roku

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

PŁOMIEŃ WYGRYWA NA INAUGURACJĘ I LIGI ŚLĄSKIEJ!

mt_ignorePŁOMIEŃ WYGRYWA NA INAUGURACJĘ I LIGI ŚLĄSKIEJ!

Ruszył sezon 2019/20 w rozgrywkach I Ligi Śląskiej siatkówki mężczyzn. Po świetnym wyniku osiągniętym w poprzednich rozgrywkach, nasza drużyna postawiła sobie jeszcze wyższe cele. Zespół utrzymał swój skład z roku ubiegłego a także dokonał kilku ciekawych wzmocnień, co miejmy nadzieję zaowocuje kolejnym dobrym wynikiem. Warto też dodać, że Przystajń pozostała jedynym przedstawicielem Powiatu Kłobuckiego w rozgrywkach tej rangi. Wcześniej z powodu wielu problemów organizacyjnych zrezygnowały z nich drużyny z Białej oraz Krzepic.


Nasza drużyna sezon rozpoczęła doskonale! Po wielu tygodniach pracy nad formą oraz dopięciu wszystkich formalności przyszedł czas na start rozgrywek. Tegoroczne zmagania rozpoczęliśmy 5 października od II kolejki I ligi Śląskiej (Mecz 1-wszej  kolejki został przełożony na prośbę drużyny Czechowice - Dziedzice) w której na własnym terenie podejmowaliśmy beniaminka tego poziomu rozgrywek- zespół UKS Jedynka Jaworzno. Mecz zakończył się pewną wygraną gospodarzy 3:0, co w dużym stopniu jest zasługą sporej grupy kibiców, która pojawiła się na hali sportowej za co cała drużyna bardzo dziękuje.

Już niebawem kolejne spotkania. Wszystkie wyniki oraz informacje dostępne są na facebookowym fanpage- KS Płomień Przystajń- Sekcja Siatkówki.

mt_ignore

 

 

 

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

16633787
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
2089
1918
14942
60071
16633787

Twoje IP: 3.229.142.175

Foto-Info