• Rynek w Przystajni po rewitalizacji w 2019 roku

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Nabór wniosków na dofinansowanie usuwania azbestu

Czytaj więcej: Nabór wniosków na dofinansowanie usuwania azbestuWójt Gminy Przystajń informuje mieszkańców o możliwości uzyskania dofinansowania na usunięcie wyrobów zawierających azbest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach z realizacją w roku 2020. Dofinansowanie może wynieść do 100% kosztów przedsięwzięcia. Zainteresowani właściciele nieruchomości mogą w terminie do 6 marca 2020 r. składać w Urzędzie Gminy Przystajń wnioski wraz załącznikami zgodne z poniższymi wzorami.

Czytaj więcej: Nabór wniosków na dofinansowanie usuwania azbestu

28 finał WOŚP

mt_ignoreDnia 12.01.2020 (niedziela) o godz. 16.00 odbędzie się 28 finał WOŚP w Gminnym Ośrodku Kultury w Przystani, ul. Targowa 5.

 

Czytaj więcej: 28 finał WOŚP

KONKURS NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO

GminaCzytaj więcej: KONKURS NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO Przystajń ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony zdrowia oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej planowanego do realizacji w 2020 roku. Z treścią ogłoszenia oraz z zaproszeniem do udziału w pracach komisji konkursowej można się zapoznać otwierając załączone pliki.

Czytaj więcej: KONKURS NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO

Informacja o przerwaniu dostaw wody w nocy z 7 na 8 stycznia 2020 r.

mt_ignoreInformujemy, że w nocy z 7 na 8 stycznia 2020 r. (tj. z wtorku na środę) od godz. 22.00 do godz. 14.00 następnego dnia nastąpi przerwanie dostaw wody do miejscowości: Przystajń, Bagna, Kuźnica Stara, Antonów, Kuźnica Nowa, Mrówczak, Kostrzyna, Podłęże Szlacheckie, Michalinów, Brzeziny, Wrzosy, Wilcza Góra, Siekierowizna, Górki, Stany, Bór Zajaciński ul. Węzina z powodu prac modernizacyjnych na ujęciu wody w Przystajni wymagających wyłączenia całej stacji. Zależnie od postępu prac czas wyłączenia dostaw wody może ulec zmianie.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

16629798
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
18
1651
10953
56082
16629798

Twoje IP: 34.204.200.74

Foto-Info