• Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Data i Imieniny

Dzisiaj jest:
23 Wrzesień 2018  
Imieniny:
Tekla, Bogusław

ŚCSI zaprasza na bezpłatne szkolenie - tworzenie prezentacji w Prezi

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: ŚCSI zaprasza na bezpłatne szkolenie - tworzenie prezentacji w PreziŚląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza na bezpłatne szkolenie dla mieszkańców województwa śląskiego: Tworzenie prezentacji w Prezi. Grupa docelowa: szkolenie skierowane jest do mieszkańców województwa śląskiego chcących poznać od podstaw pracę w środowisku Prezi, samodzielnie tworzyć i edytować prezentacje, tworzyć ścieżki pokazu i animacji obiektów oraz zapisywać, pobierać i udostępniać prezentacje w Prezi. Termin: 22 września 2018 r. (sobota), godz. 8:30-15:30 Miejsce: Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego, Katowice, ul. Powstańców 34, II piętro, sala 205

Czytaj więcej: ŚCSI zaprasza na bezpłatne szkolenie - tworzenie prezentacji w Prezi

IX FORUM Kobiet Ziemi Częstochowskiej

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: IX FORUM Kobiet Ziemi CzęstochowskiejIX FORUM Kobiet Ziemi Częstochowskiej (S)PRAWA KOBIET - sobota 29 września 2018 godzina 10.00 Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza, ul. Waszyngtona 4/8 Częstochowa.

 

Czytaj więcej: IX FORUM Kobiet Ziemi Częstochowskiej

Zbiórka odpadów z działalności rolniczej

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Zbiórka odpadów z działalności rolniczejUrząd Gminy Przystajń organizuje zbiórkę odpadów z działalności rolniczej. Osoby zainteresowane zbiórką proszone są o zgłoszenie w terminie do 12 października 2018 r. posiadania w/w odpadów do Urzędu Gminy Przystajń: telefonicznie pod nr 34 319 11 53/54 wew. 113, e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w pokoju nr 13. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres z którego mają być odebrane odpady, telefon kontaktowy. Odbiór odpadów nastąpi w terminie uzgodnionym z firmą recyklingową. Osoba przekazująca odpady na życzenie otrzyma dokument potwierdzający odbiór.

Czytaj więcej: Zbiórka odpadów z działalności rolniczej

Ogłoszenie w sprawie możliwości podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Ogłoszenie w sprawie możliwości podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnejNa podstawie z art. 5 ust. 1 pkt. 2, ust. 7 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 roku (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r. poz. 1454) Urząd Gminy Przystajń informuje, że zostały zakończone prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Przystajń ul. Targowa, ul. Słoneczna i ul. Polna. Mieszkańcy mają możliwość przyłączenia swoich nieruchomości do istniejącej sieci. Ustala się termin przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci kanalizacyjnej od 24.09.2018 r.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie w sprawie możliwości podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej

Zmiana numeru telefonu do zgłoszeń awarii na sieci wodociągowej

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Zmiana numeru telefonu do zgłoszeń awarii na sieci wodociągowejInformujemy, że awarie sieci wodociągowej można zgłaszać do Urzędu Gminy Przystajń tel. 343191154 w godzinach pracy urzędu lub na numer telefonu 505602822 (firma HYDROMAX).

 

 

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

4471694
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
2787
3044
27885
89364
4471694

Twoje IP: 54.161.71.87

Foto-Info